HURTOWNIA KOSIMA

Pomysł otworzenia hurtowni kosmetyczno-medycznej narodził się w 2012 roku i jest do dziś realizowany. Chcąc sprostać wymaganiom naszych Klientów cały czas do oferty wprowadzamy nowe marki oraz produkty.

Swoją ofertę sprzedaży kierujemy do profesjonalistów. Ten fakt jest ceniony przez bardzo liczną grupę klientów. Taka polityka w krótkim czasie pozwoliła nam uzyskać znaczący udział na rynku kosmetycznym. Ciągła kontrola aby standardy obsługi klienta były na wysokim poziomie znalazła uznanie w ocenie producentów i importerów, którzy powierzyli nam dystrybucję kilku znanych marek kosmetycznych na terenie województwa łódzkiego.

Organizujemy szkolenia, pokazy oraz doszkalające warsztaty praktyczne z najlepszymi specjalistami z całej Polski. Spotkania mają zróżnicowany charakter i prowadzone są na różnym stopniu zaawansowania.

Właścicielka firmy z wykształcenia magister kosmetologii, stara się być nie tylko sprzedawcą, ale zawsze chętnie dzieli się swoją wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem. Dla naszych klientów, siedziba firmy to nie tylko źródło zaopatrzenia, ale również miejsce gdzie można pogłębić swoją wiedzę oraz poplotkować na tematy zawodowe.

Zapraszamy Państwa do dokonywania zakupów w naszej hurtowni.

DOŚWIADCZENIE NASZEJ HURTOWNI

8500 PRODUKTÓW W OFERCIE
10 CZŁONKÓW W ZESPOLE
7 LAT NA RYNKU
4400 POLUBIEŃ NA FACEBOOKU

NASZ ZESPÓŁ

Marcin Jażdżyk

Właściciel firmy KOSiS
info@kosima.pl
+48 600 522 155

Agata Jażdżyk

Właściciel Hurtowni
info@kosmein.pl
+48 784 145 577

Klaudia Żurek

Kierownik Hurtowni
klaudia.zurek@kosima.pl
+48 790 670 070

Karolina Wiktorska-Babodo

Certyfikowany Szkoleniowiec

Kamila Szymala

Szkoleniowiec
kamila.szymala@kosima.pl
+48 575 47 31 31

Marta Szostak

Specjalista ds. Sprzedaży
marta.szostak@kosima.pl
+48 794 522 144

Aleksandra Kędzia

Przedstawiciel Handlowy

Łukasz Jurczak

Przedstawiciel Handlowy

MASZ DO NAS PYTANIA?

Chcesz zapytać o produkt, lub rozpocząć z nami współpracę? Skorzystaj z formularza kontaktowego! Odpowiemy najszybciej jak się da!

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.